Blog - BDSMsite - sajta reálná...

Napsal Kacir dne 08.01.2017, 15:24:20
Sláva Fénixům z popela probuzeným, trochu mi tahle sajta Fénixe připomíná, protože nabídla před časem trochu jinou vizi tématickýho webu, ale dojela na neschopné ajtíky slibotechny. Tak snad druhej pokus už bude technicky dobrej a ukáže se, jak je ta trochu jiná vize životaschopná.
Tahle sajta totiž nemíří na kvanta virtuálních honičů a mluvků, ale na lidi, co se chtěj setkávat v reálu, ať už jen tak tématicky pokecat u piva, nebo přímo v mučírně. To, že majitel takové srazy organizuje ve svém brněnském prostoru, už je jen logické odůvodnění, proč takový web založil a částkou nemalou zainvestoval.
Lidí, co se kvůli BDSM a fetish sklonům chtěj potkávat s podobně zaměřenejma, není moc, je to vlastně jen pomyslná špička ledovce, většina si totiž vystačí s představami, v lepším případě má kliku na partnera a aspoň částečně ty představy realizuje, aniž by kvůli tomu bylo potřeba opustit ložnici.
Netrpím iluzí, že všichni úchylové (totiž BDSM a fetish pozitivní) jsou takoví, se kterými se toužíme obecně potkávat, ani iluzí typu, že všichni úchylové jsou vlastně kamarádi, ale už jsem mezi úchyly potkal hodně fajn lidí, které bych jinde nepotkal, já na reálná setkání prostě nedám dopustit...
Jsem zvědavej, na kolik se za pár měsíců a let bude tahle sajta lišit od ostatních, ale držím jí palce...

Komentáře

akdope napsal...Přerov, 23.01.2017 06:01:15

Hezky a výstižně napsané :-)