Diskuse - Kavárna - diskuze o všem možném - Kluby

 • admin 2017-01-16 @ 21:54:40

  Chápeme se jako komunita aktivních a akčních příznivců bdsm. Kluby jsou organizační složkou pro realizaci schůzek mezi členy, nebo i společných akcí.

  Učíme se ze zkušeností a snažíme se vyhnout dřívějším chybám a poučit se z nich.

  Na stránkách www.swingerslife.cz, kde pododobné kluby byly založeny již před časem, ovšem bez členského poplatku, jsme museli zjistit, že se přihlásilo množství lidí, kteří ovšem nevyvíjeli žadnou aktivitu směrem k reálném prožití deklarovaných zálib.

  Aby jsme se podobném efektu vyhnuli i tady, zavedli jsme nejen členský poplatek, ale pro některé kluby i certifikaci, jako podmínku pro členství.

  Z toho si slibujeme, že o členství se budou ucházet pouze ti, kteří mají skutečný a vážný zaáem o reálné prožití svých představ, potřeb a tužeb. A to nejen na setkání v soukromí, ale i na klubových akcích.

  Proč kluby?
  Snad všichni máte zkušenost zdlouhavých a marných komunikací se skutečnými či fiktivními zájemci o společné zážitky.

  Zdejší kluby mají smysl a účel. Selekci těch, kteří to myslí vážně od těch nejistých, podvodníků a kecálků

  Schromáždění lidí stejných zajmů, zálib a zaměření na jednom místě.
  Koncentrace výměny názorů, zkušeností a ideí v prostředí diskrétnosti a pochopení.
  Domlouvání a realizace setkání mezi členy, zkráceno na minimum času.
  Organizace a uspořádání tématických klubových akcí

  Jak jsem úvodem psal, chápeme se jako komunita a počítáme s aktivní účastí členů na formaci a kreaci klubů a jejich povaze a podmínek.

  Proto Vás zvu všechny k debatě na toto téma.

  Kacir 18.01.2017 @ 23:28:30

  Kluby, skupiny, to se objevuje na všech diskuzácích, tady je ale (aspoň pro mě) premiéra v tom zpoplatnění. Když pominu základ, že je potřeba přispět na vývoj a provoz webu, tak v tom tak jako tak vidím problém. Jsme v Čechách, nechcem za nic platit. Obávám se, že kluby budou pusté a prázdné - a rád bych se mýlil...

  D3Adp00l 20.01.2017 @ 00:49:45

  Mně se ta myšlenka klubů, kde jsou reální, upřímní a "ověření" lidé, opravdu líbí. Jen je tu spousta otázek a nejsem si jistý, jestli je to celé nastavené dobře. Předem chci zdůraznit, že celý tento příspěvek píšu zcela záměrně z pozice submisivního muže a nebudu nestranný:)

  1) Argumentace
  Je až příliš založená na omleté "selekci zrna od plev". A mně osobně to vadí a docela urážlivé. Proč bych měl platit za to, že 75% chlapů jsou honiči a kecalové? Proč bych měl prokazovat vážnost svých úmyslů tím, že někomu někam pošlu peníze? Důvěryhodnost se koupit nedá a penězi prokázat už vůbec ne. Na to existují jiné nástroje. Navíc to může uvalit presumpci viny "z kecálkovství" na ty, kteří členy klubu nejsou - a to nevím, jestli na svém webu tak chcete.

  2) Co za ty "prachy" dostanu
  Ať si každý říká co chce, když platím, očekávám, že za to něco dostanu - jinak bych to nedělal. V současný době je na webu 21 ženských profilů, z toho asi 5 dominantních. Vlastně vůbec nic mi jim nebrání napsat, tak proč bych měl být členem klubu? Na co ty peníze vlastně jdou? Co za ně opravdu reálně dostanu krom masturbační fantazie, že si mne možná nějaká dominka vybere a zprzní? Navíc se trochu bojím, že mohou nastat i případy, kdy naopak budou chlapi za poplatek něco doopravdy vyžadovat:)

  3) Výše poplatku
  Souvisí s předchozí. Jsou tu nulové reference o fungování klubů a jejich aktivitě. Tak proč tolik? 2500Kč je částka za členství v seznamkách, které mají už docela solidní uživatelskou základnu.

  4) Nevyváženost poplatků
  Všiml jsem si docela velký nevyváženosti poplatků napříč kluby a pohlavími a zaměřením - chlapi platí až 15x víc. Ženských je málo, chápu. Ale 15x tolik?

  Tolik z mojí strany. Když se mi to tak nelíbí, ať se do toho neseru, nikdo mně být členem přece nenutí. To je pravda. Na druhou stranu, trošku se bojí, abyste tou blahodárnou selekcí neodstranili i uživatele, které byste v klubu mít chtěli. Ale pak je otázka, o co tu doopravdy jde:)

  admin 20.01.2017 @ 11:21:06

  @D3Adp00l

  To mám rad. :) Děkuji za vaše nazory a snahu, komunitu oživit a přizpůsobit potřebám členů.

  Úvodem zdůrazňuji: zatim jsou v klubech pouze námi navržené kluby a kdo vidi potrebu jiných, ať navrhne / založí jiné dle vlastnych představ a podminek.

  K argumentaci:

  1. V NAŠICH klubech JE presumpce viní z kecalstvi a nečinnosti. Proč? Vypliva to ze zkušenosti a záměru klubů: nejedna se o diskuzní forum ale o združeni za účelem organizováni a účasti na akci!!

  Na strankach www.swingerslife.cz mame spoustu klubu, založených za stejnim účelem. Členství bylo a je (u vetsiny klubů) zdarma. Byl tam i klub "Sexualni pohotovost". Měl za účel, aby se členy v připadě vzniklé situace, kde jsou (v Incafe) přítomné ženy a nejsou chlapy, členy (muži) per sms obeznamili at do hodiny-dvě přijdou na GB akci. Přihlášením se do klubu cca 70!! mužu vyjádřilo svůj "vážný" zajem se na takovych akci a tímhle zpusobem podílet. Stav sexualni pohotovosti byl vyhlášen 11 krát, teda cca 770 možnosti aby členy přišli. Skutečně ale přišli POUZE 2 krát.

  2. Asi se východy nejak ztratili v tom popisu klubů. :) Ale pravdou je, že 20% slevu použije jen ten, kdo se akci skutečně chce zúčastnit. :)

  Podminky klubů a výše poplatků nevychází z aktuálního počtu a složení uživatelů na strankach. Člení se hledaji a nabírají i jinde a teprve pak se stanu uživateli webových stranek aby se stali členy klubu.

  3. Proč tolik? Vypliva taky ze zkušenosti a tež z ambici klubů, uspořádat exclusivní akce bez podoby a konkurence v ČR a SK. Treba jako jsou večirky Anglického klubu.

  4. Nevyvaženost? No a? Kolik dominantnych dam dostaneš do klubů Femdom za poplatek 2500 Kč? Kolik takova dama "přitáhne" sub mužů? Je nejaky web nebo realne misto, kde poměr dom žena:sub muž je menši než 1:15?


  Znovu zdůrazňuji: součastne kluby jsou nami organizováni a maji sloužit realnim akčněni podle našich představ na urovni a ve stylu, ktery my chceme. K tomu mame určené stylove prostory na urovni.

  Organizujte si vaše kluby podle vašich představ a za vašich podminek sami. :)

  admin 20.01.2017 @ 11:29:35

  @Kacir

  Ujišťuji tě, že kluby nejsou "pusté a prázdné". Naopak. Ůž se bude konat třetí klubová akce za ani ne měsic existenci klubu. :)

  Stalo se ale to, co bylo záměrem: v klubech jsou lide, kteři CHTĚJÍ akčnit a akci se účastní.

  Nemáme zajem mit masu členů, ktery nemaji o akce zajem jen abychom se chvalili kolik nás je. Lepe mit 10-20 aktivních členů než stovky mrtvých duši.

  D3Adp00l 25.01.2017 @ 00:05:11

  @admin
  Okej, já chtěl jen pomoci, toť vše. Pokud je hlavním argumentem to, že jsou to VAŠE kluby a komu se to nelíbí, ať si vlastní klub políbí, chtěl bych dodat dvě zásadní věci:

  1. Do popisu klubu si napište, že se jedná hlavně o SDRUŽENÍ ZA ÚČELEM ORGANIZOVÁNÍ A ÚČASTI NA AKCI. On jinak ten masturbační žvást, že si tam dominy vybírají subíky na cokoli, i na vztah, dost to zavání seznamkou. A to podle tvých vlastních slov primárně není. "Von by se tam jeden kvůli randíčkování moch zaregistrovat a pak bejt z rozčarování nasrán", zvlášť když o vracení peněz (z různých důvodů) vám asi taky nejde, že ?
  2. Do popisu v klubu si napiště, že se jedná hlavně o akce v BRNĚ, zvlášť, když na to máte ty skvělý prostory. Když se koukneš do profilů, zjistíš, že se sem totiž registruj lidi i odjinud. A třeba nechtějí dojíždět.

  3. (tvá reakce na Kacir) Když už tu ty kluby tak skvěle fungujou, vůbec to tu na stránkách není vidět! Agitační příspěvky od Franchesca tomu moc nepomohou, pokud tam chcete mít opravdu reálný chlapy. Z jejího dekoltu (ať by byl sebelepší) nepoznám, jestli klub funguje, i kdyby tam třeba chtěla koupit 50 otroků. co by ji při práci čuměli do výstřihu.

  Možná ti tyto mé výtky přijdou stejně zbytečné, jako ti přišly mé prvotní. Ale věř mi, je to blbě a zmatečně naspaný. Jistě, pohled typu - uživatel je debil a neumí pořádně číst - můžeš použít taky, ale ono to tak úplně není;) Klubům zdar!

  jim.bim 25.01.2017 @ 12:40:07

  Nebyli jsme čelny žádného z klubů na swingerslife, tedy težko srovnávat. Ale co se týká Anglického klubu, jehož jsme součástí, tak funguje a na to, že jde o novou formu není prázdný. Nechce se mi hledat a srovnávat ceny různých klubů, ale jsou kluby a KLUBY. Rozhodně nechci, aby do AK (Anglický klub) chodili lidé, kteří nemají plně jasno co očekávají a co nabízejí, chceme aby tam byli lidé určité fyzické i mentální úrovně a již toto je poměrně tvrdý parametr. Pokud chceme v klubu eleganci, krásu a určitou atmosféru i když děláme spoustu praktik a aktivit, které se vymykají běžnému sexuálnímu životu, nemůžeme přijímat členy bez osobních pohovorů a delších komunikací. To se bohužel trochu vztahuje i na ekonomické možnosti a určité požadavky na vizáž. Inteligentní a pracovitý člověk umí svoji ekonomiku a vizáž zvládat i kdyby řídil traktor, krmil dobytek nebo prodával párky na pláži. Není podmínkou mít vzdělání a majetek. Podmínkou je mít chuť pro svoji nestandardní zábavu něco udělat. To ale mimo již zmíněné atributy znamená i přijmout pravidla včetně určité ekonomické náročnosti. Troufám si říct, že zatím velmi přijatelné. Samotná účast na klubových akcích není povinná pravidelně, tedy je zde prostor i pro určité ekonomické přemýšlení a nakonec i pro mimobrněnské. Mimobrněnští jsou i v AK. A nemají to třeba jen 50 km. Určitě se do nás dáš kvůli selekci členů. Stejně jako v životě má každý rád ... někdo velká, někdo malá ... je tomu tak i v některých klubech. Podmínkou může být třeba právě i určitá tělesná proporce a nebo věk. Já třeba vím, že pokud by nebylo v AK podmínkou právě toto, naše členství bych moc zvažoval. Na obranu nutno říct, že i toto se dozví uchazeč hned při prvních pohovorech. Pokud chceš argumentovat elitářstvím, je to chyba. Znám lidi z jiných oborů, kteří umí své profese na světové úrovni, ale nebyli ve správný čas na správném místě, nebo prostě v tu chvíli neměli "na to" to zkusit. A jinak by určitě obstáli.
  Inzerce klubových aktivit??? Nějaká je a každá další a větší by mazala to hlavní. Soukromí a klid čelnů. Info na zdi od členů, že klub byl a že byl skvělý se ti bude zdát směšně strohé. Ale mělo by to být pobídkou k přihlášení se k pohovoru pro členství. Naučme se přijímat nepřijetí a necítit se uraženi.
  "Quod licet Iovi, non licet bovi" - tedy volně přeloženo "co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi". Už tenkrát věděli, že ne každý může dělat vše.
  Kluby otroků a Domin a podobně.. to je kapitola sama o sobě a není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Množství honičů a teoretiků je takové, že najít pro všechny přijatelný způsob selekce na reálné a nereálné jedince je nemožný. U subinek to není o moc jiné. Jen se to víc stáčí k exteriéru submisivních dívek. Ony se diví, že po nějaké době, někdy kratší jindy delší, jsou odloženy ze sfér zájmu. Je mnohem menší procento Dominantů, kteří hledají stokilovou "subinku" (zde snad rovnou subinu). No a bohužel na trhu je takových, které tam zbyly, většina. V profilech mají hezkou tvář, kousek nohou, který neukáže ta obrovská stehna a seznam úžasných praktik, které údajně zvládají. A stejně tak subové.
  Jsem už letitý účastník tohoto BDSM zájezdu a zkušenost je jediná. Vše dostupné zdarma, nebo skoro zdarma, demokraticky vedené se snahou vyhovět většině se s bleskovou a železnou pravidelností obrací v hromadu ulhaných, hádavých, nekorektních a závistivých sraček. Kdysi velmi silný a rozsáhlý takto zaměřený chat na lide.cz pošel právě na tohle. A že to bylo velmi výživné místo.

  jim.bim 25.01.2017 @ 12:47:55

  D3Adp00l - proč to hned stavíš do pozice ať si ......políbí. Nezlob se, ale to je přesně ten negativistický přístup.
  1) ne každý klub je za účelem organizování. Jsou i ty co hledáš, k seznamování. A tam asi žádné pohovory dělat nemusíš.
  2) Brno ... již jsem zmínil. Kdo něco nestandardního chce, musí pro to něco udělat.
  3) může být přesně ta,, co jsem zmínil výš. Pěkný dekolt a .... zbytek "boky jako skříň" , nebo možná i hůř. Pak zájemci o nic nepřichází. Kdo se za sebe nestydí, neschovává se. Nevím co na tom hledat a diskutovat víc.

  D3Adp00l 25.01.2017 @ 22:04:31

  @jim.bim
  1. Já ale psal o účelu konkrétního klubu a hlavně o informacích v popisu klubu. O pohovorech, certifikacích apod. vůbec nebyla řeč.
  2. Tady se opět míjíme. Já mluvil (opět) hlavně o informacích v popisu klubu. Pokud se akce převážně konají v Brně (či kdekoli jinde), rád bych to, jako potenciální člen klubu, věděl před tím, než se přihlásím o členství. Co nestandardního pro to chce každý udělat, je čistě jeho věc a s mým komentářem to nemá moc společného.
  3. Vůbec nevím, na co reaguješ. Já psal hlavně o tom, že aktivita klubu není veřejně čitelná - stručně řečeno, kdyby byl klub mrtvý, nebo se pořádal jednu akci za druhou - jako jeho nečlen nepoznám rozdíl. A ano, pokud chci zaplatit členství, rád bych jej zaplatil tomu klubu, kde vím, že se něco děje. A teď nemyslím rozsáhle reporty a fotoreporty z každé akce. Stačilo by, kdyby třeba byly konané akce vidět v kalendáři.

  dommor 08.04.2017 @ 14:20:34

  Omlouvám se, jen tři poznámky:
  - Kdo se chce organizovat a stát se členem nějakého uskupení, musí přijmout pravidla tohoto uskupení. (Viz. členství v pol. stranách, EU, NATO, sportovním klubu atd. do nekonečna). Kdo má vlastní představy, musí založit novou (stranu, organizaci, klub atd...do ∞).
  - Dnes o všem rozhodují peníze. Taková je doba a je třeba se s tím smířit. Kdo na to má, prostě si užije víc a líp, než ten, kdo na to nemá. Dřív stačil čiperný penis a libido, dnes stačí nacpaná peněženka (a pak je i ta erekce)! Taková je doba, takový je život. Je třeba se s tím smířit.
  - Toho, co má člověk zadarmo, si zpravidla váží míň, než toho, na co musel vynaložit značnou námahu, úsilí, peníze. To je prostě fakt. Takže je to přirozená selekce. Jenom prostě cestou peněz.